Як можна допомогти храму

Ми щиро віримо і сподіваємося на будь-яку Вашу допомогу:

-       Якщо у Вас є хоча б одна вільна година потрудіться  на благо церкви ! Якщо парафіяни збираються для того, щоб навести порядок у храмі перед святом, потрудитися на церковній клумбі, попрацювати на будівництві - то це зовсім не ті, кому більше нічого робити, у них теж є робота, сім'я, турботи. Це - люди, які люблять Дім Божий. Допоможіть  їм!

-       Якщо Ви працюєте в компанії, яка займається  виробництвом і або продажем  будматеріалів, маєте можливість і готові пожертвувати частину матеріалів, нам дуже потрібна подібна допомога!

Перейшовши до сторінки - Про проект/технічна документація, Ви можете ознайомитися з переліком необхідного.(перелік потрібно уточняти зателефонувавши ).

-       Якщо маєте можливість здійснити фінансову допомогу, або придбати щось з переліку необхідного спасибі Вам! Процес відбудування храму  має особливу потребу у фінансовій допомозі.

-       Якщо у Вас є автомобіль, Ви можете допомогти з перевезенням необхідних матеріалів, придбаних чи пожертвуваних на будівництво.

Сам Спаситель говорив, що добрі справи – це ті скарби, які ми зможемо взяти з собою у вічність. І вони нам дуже знадобляться на Страшному Суді, де буде відбуватися остаточне рішення нашої вічної долі. Але Христос прямо попереджає:

«Пильнуйте, не творіть милостині вашої перед людьми з тим, щоб вони бачили вас: інакше не буде вам нагороди від Отця вашого Небесного. Отже, коли твориш милостиню, не труби перед собою, як роблять лицеміри в синагогах і на вулицях, щоб прославляли їх люди. Істинно кажу вам: вони вже мають нагороду свою. У тебе ж, як твориш милостиню, нехай ліва рука твоя не знає, що робить правиця твоя, щоб милостиня твоя була таємна; і Отець твій, Який бачить таємне, віддасть тобі явно» (Мф. 6: 1–4). 

 

 

 

Щиро дякуємо усім жертводавцям та благотворцям. Завдяки Вам, розпочато відбудовування храму. Дай вам, Боже, здоров’я, благополуччя та Божого благословення.